Home » Over het programma » Dit zijn we

Dit zijn we

Het kernteam van het programma Eems-Dollard 2050 is gehuisvest bij de provincie Groningen. Het kernteam coördineert de uitvoering van projecten, formuleert de kennisagenda om tot goede maatregelen te komen, initieert nieuwe projecten met partners, monitort de projectresultaten en brengt nieuwe kennis in. Daarnaast zorgt het kernteam voor de communicatie over het totale programma. Het kernteam bestaat uit:

Foto Frances Heijman
Frances Heijman

programmamanager

f.w.heijman@provinciegroningen.nl

Nienke Vermaak

programmamanager

n.j.vermaak@provinciegroningen.nl

Kees van Es

programma-adviseur

kees.vanes@wing.nl

Fred Haarman

Programma-adviseur en kennismanager IBP VLOED.

fred.haarman@rhdhv.com

Floris van Bentum

Trekker strategiecluster Buitendijkse maatregelen en Kennisprogramma

floris.van.bentum@rws.nl

Matthijs Buurman

Trekker strategie Binnendijkse slibinvang en leefgebieden

m.j.n.buurman@provinciegroningen.nl

Bart Koster

Trekker strategie Nuttig toepassen slib

b.koster@provinciegroningen.nl

Melissa Onwezen

Trekker strategiecluster Ecologie en Beheer

m.g.onwezen@provinciegroningen.nl

Wim Schoorlemmer

Trekker strategie Samenwerken met Duitsland

w.j.schoorlemmer@minlnv.nl

Ellen Farwick

Regioverbinder Nedersaksen

e.farwick@provinciegroningen.nl

Auktje Smedes-van der Zaag

assistent-programmamanager

a.smedes.vander.zaag@provinciegroningen.nl

Grietje Hofman

programmamedewerker

g.hofman@provinciegroningen.nl

Marian van Ark
Marian van Ark

communicatieadviseur

06 - 25 76 24 38

m.c.van.ark@provinciegroningen.nl

Janet Oldeman

projectondersteuner

j.oldeman@provinciegroningen.nl