Home » Over het programma » Dit zijn we

Dit zijn we

Het strategie- en programmateam van het programma Eems-Dollard 2050 is gehuisvest bij de provincie Groningen. Het strategieteam coördineert de uitvoering van projecten, formuleert de kennisagenda om tot goede maatregelen te komen, initieert nieuwe projecten met partners, monitort de projectresultaten en brengt nieuwe kennis in. Het strategieteam wordt ondersteund door een communicatieadviseur en programmaondersteuners.

Foto Frances Heijman
Frances Heijman

programmamanager

f.w.heijman@provinciegroningen.nl

Fred Haarman

Trekker strategie Nuttig Toepassen Slib

fred.haarman@rhdhv.com

Floris van Bentum
Floris van Bentum

Trekker strategiecluster Buitendijkse maatregelen en Kennisprogramma

floris.van.bentum@rws.nl

Matthijs Buurman

Trekker strategie Binnendijkse slibinvang en leefgebieden

m.j.n.buurman@provinciegroningen.nl

Wim Schoorlemmer

Trekker strategie Samenwerken met Duitsland

w.j.schoorlemmer@minlnv.nl

Marian van Ark
Marian van Ark

communicatieadviseur

06 - 25 76 24 38

m.c.van.ark@provinciegroningen.nl

Janet Oldeman

programmaondersteuner

j.oldeman@provinciegroningen.nl

Kasper ten Brinke

Assistent-programmamanager

k.r.ten.brinke@provinciegroningen.nl