1. Home>
  2. Dit zijn we

Dit zijn we

Voor het Programma Eems Dollard 2050 is een kernteam samengesteld dat is gehuisvest is bij de provincie Groningen. Het kernteam coördineert de uitvoering van projecten, formuleert de kennisagenda om tot goede maatregelen op korte en lange termijn te komen, initieert nieuwe projecten met partners, monitort de resultaten van projecten en brengt nieuwe kennis in. Daarnaast zorgt het kernteam voor de communicatie over het totale programma. Het kernteam:

Jaap Siemons

programmamanager

j.siemons@provinciegroningen.nl

Emiel Hakvoort

Omgevingsmanager

e.hakvoort@provinciegroningen.nl

Kees van Es

deelprogrammamanager Vitale Kust

kees.vanes@wing.nl

Fred Haarman

deelprogrammamanager Nuttig Toepassen Slib

fred.haarman@rhdhv.com

Wouter Iedema

deelprogrammamanager Hydromorfologische Verbetering

wouter.iedema@rws.nl

Ellen Farwick

deelprogrammamanager Samenwerking Nederland - Duitsland

E.Farwick@provinciegroningen.nl

Jorien van der Laan

communicatieadviseur

j.vander.laan@provinciegroningen.nl

Auktje Smedes-van der Zaag

assistent-programmamanager

a.smedes.vander.zaag@provinciegroningen.nl

Janet Oldeman

projectondersteuner

J.Oldeman@provinciegroningen.nl

Grietje Hofman

assistent-programmamanager

g.hofman@provinciegroningen.nl

Altijd als eerste op de hoogte