Home ยป Terugblik op conferentie ‘WAAR STA JIJ?’
Bekijk foto's

24 september 2018

Terugblik op conferentie ‘WAAR STA JIJ?’

Hoe maak je het slibrijke water van de Eems-Dollard schoner? Wat kun je allemaal doen met het overtollige slib? Hoe houd je het kustgebied veilig en leefbaar en maak je het tegelijkertijd aantrekkelijker voor dieren en mensen? Dat hebben zo’n 150 gasten met eigen ogen kunnen zien. Het was volgens velen een leuke en leerzame dag op en rond de Pier van Oterdum.

Tijdens de conferentie hebben we verschillende animaties laten zien: het filmpje over het Programma Eems-Dollard 2050, een animatie over de Dubbele Dijk (bij route Noord) en een filmpje over de Brede Groene Dijk (bij route Zuid).

Ben je enthousiast geworden over de projecten? Wil je meer informatie? Of wil je in gesprek met iemand van het Programma Eems-Dollard 2050?

Bel of mail ons!

050 – 316 42 40 (provincie Groningen, secretariaat afd. Programma- en Projectmanagement)

info@eemsdollard2050.nl

Verhalen en artikelen over dit project